HAKKIMIZDA

 

Markamız; Büşra Yüksel, Esen Rabinoviç ve Zuhal Dervişoğlu tarafından 2018 yılında çocukların hayal dünyalarına eşlik etmek; gün içinde en çok vakit geçirdikleri odalarını en eğlendikleri ve en onlara en çok ilham veren yer haline getirmek hedefi ile kuruldu. 


Duvar kağıdı ve yatak tekstili olarak başlayan ürünü grubu, kendi miniklerimizin aramıza katılması ile ihtiyaçları gördükçe genişledi ve şu anda odalarında neredeyse mobilya grubu dışında tüm ihtiyacın karşılandığı; buna ek olarak banyo, plaj ve oyun zamanlarına da eşlik eder hale geldi.

 Minikler için en keyif alabileceklerini düşündüğümüz desenleri illüstratörlerimiz ile özenle yaratırken, en büyük bir diğer önceliğimiz ise onların sağlığına zarar vermeyecek, çevre ile dost materyaller kullanmak. Yerel bir marka olarak, tüm tasarım ve üretim sürecimizin tamamen ‘made in Turkey’ olması bize gerçekten çok büyük bir gurur veriyor.

Bizim tasarlarken ve üretirken çok keyif aldığımız tüm bu hikayelere sizleri de ortak etmek için büyük bir heyecan duyuyoruz. Buluşmak üzere!