Minik Kaşiflere Eğlence Dolu Yaşam Alanları

Minik Kaşiflere Eğlence Dolu Yaşam Alanları

Minik Kaşiflere Eğlence Dolu Yaşam Alanları

 

Çocukların zeka ve sosyal gelişiminde eğlenceli oyunlar ve hikayeler büyük rol oynar. Miniklerin kendi odalarında uyku ve öz bakım ihtiyaçlarının giderilmesinin yanı sıra; onların hayal güçlerini harekete geçirecek, macera dolu uyku öncesi hikayelerine hazırlayacak keyifli bir ortam oluşturmak annelerin odak noktasıdır.

Miniklerimiz için kendi alanlarında rahatlatıcı bir ortam oluştururken, aynı zamanda macera dolu seyahatlere eşlik eden bir ortamı sağlayabilirsiniz. Tabii ki, maceralar yalnızca gerçek üstü hikayelerden oluşmaz. Minik keşifçilere odalarında safariden uzaya, ormandan denizaltına kadar özgür ve keyifli hikayelerin içerisinde bir ortam yaratabilirsiniz.

Odanızı dilediğiniz macera için dekore ederken duvar kağıdı, yatak tekstili ve dekoratif birçok objeyi kullanarak istediğiniz ortamı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz konseptte bir duvar kağıdını doğru bir yatak tekstili ile kombinlemek, yatağınızın üzerine asacağınız eğlence dolu bir dönence ile odanızı tamamlayacak ve minikleriniz için macera dolu ve benzersiz bir ortam oluşturacaktır.

 

Jungle Kids Duvar Kağıdı

Jungle Kids koleksiyonu minikleri rengarenk ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkarıyor. 

Çocuklarınız duvarlarındaki sevimli fantastik dünyalara seyahat etsinler.

Duvar kağıtlarımız tamamen doğaldır ve kimyasal madde içermez. Bebekler ve çevre ile dost içeriğe sahip olmakla birlikte kolayca silinebilir. 

Satın almak için tıklayın.

 

Jungle Kids Yatak Tekstili

Reysi Kamhi Mitrani tarafından illüstre edilip hayata geçirilen Jungle Kids koleksiyonuna ait bu nevresim takımında farklı iklim ve zamanlardan gelen hayvanların buluştuğu bu eğlenceli dünyada karakterlerimiz ormanın derinliklerindeki gizli parkın tadını çıkartıyor.  Ürünlerimiz %100 pamuk ve 82 tel yumuşacık pamuk saten iplikten üretilmiştir. Tüm ürünlerde OEKO TEX sertifikalı iplik ve boya malzemeleri kullanılmaktadır.

Satın almak için tıklayın.

 

Jungle Kids Yan Koruyucu

Minikleri yataklarında güvenle uyumalarını sağlayacak eğlenceli ve maceranın parçası olan yan korumalarınızı kendi ölçülerinize özel olarak ürettirebilirsiniz.

Kılıflarımız %100 pamuk ve 82 tel yumuşacık pamuk saten iplikten üretilmiştir. İç dolguları süngerdir ve kılıfları ayrı olarak yıkanabilir. Tüm ürünlerde OEKO TEX sertifikalı iplik ve boya malzemeleri kullanılmaktadır.

Satın almak için tıklayın.