Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası, www.happyfolks.com.tr web sitesini kullandığınızda sizin tarafınızdan verilen bilgilerin nasıl kullanıldığı ve nasıl korunduğuna ilişkin düzenlemeleri içermektedir. 

HappyFolks.com.tr, siz değerli üyelerimizin bilgilerini kesinlikle özel ve gizli tutmak ile yükümlüdür. 

HappyFolks.com.tr, üyeleri tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, üyeleri ile yaptığı “Üyelik Sözleşmesi”, “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır. 

HappyFolks.com.tr, müşterilerine hizmet kalitesi ve hızlılığı açısından bazı kişisel bilgilerinizi siteye üyelik aşamasında sizlerden talep etmektedir, üyelik aşamasında kullanıcıları tarafından verilen bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

HappyFolks.com.tr, üyelik aşamasında verilen bilgiler haricinde, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile site kullanımı sırasında ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bu analizler ve istatistikler kişisel bilgiler içermemekle beraber HappyFolks.com.tr ticari faaliyetleri haricinde kullanılmamaktadır.

HappyFolks.com.tr’den alışveriş yapılması durumunda; kişi isim-soyisim, adresi, telefon numarası, e-posta adresi, sipariş alıcı bilgileri bilgileriniz HappyFolks.com.tr bünyesinde tutulmakta olup; ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde HappyFolks.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin HappyFolks.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

HappyFolks.com.tr’de bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için ayrıca "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenerek güvenlik altına alınır; şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesi engellenmiştir. 

Site üye ve ziyaretçilerinin üyelik aşamasında sisteme giriş yaptıkları bilgileri sadece kendileri değiştirebilir, HappyFolks.com.tr’nin müdahale imkanı bulunmamaktadır.

HappyFolks.com.tr, bu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir ve bu hükümler web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik Politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.